Moja przygoda z Internetem zaczęła się w roku 1997, wówczas to dostałem w prezencie modem Zoom V34i. Wtedy też zacząłem eksperymentować z WWW i poniekąd zajmuję się tym do dziś.

Ksantypa

System Ksantypa

Typ projektu: aplikacja internetowa
Czas: 2004,2005 (v1.1)
Technologie: JAVA ORACLE SERVLET STRUTS XML PL/SQL
Zakres: System rekrutacji kandydatów na studia dla Wydziału Informatyki i Zarządzania Politechniki Poznańskiej, część internetowa wykonana w całości w technologii Java Servlets i Apache Struts. System pracuje na bazie Oracle 10g, replikującej dane miedzy serwerem dziekanatowym.
szczegóły projektu | strona z działającym systemem Ksantypa
Prosto.pl

Sklep Prosto

Typ projektu: sklep internetowy
Czas: 2003
Technologie: PHP ITX MYSQL XHTML CSS JS PDF PolCard
Zakres: Stworzyłem "silnik" sklepowy dla wytwórni muzycznej Prosto. Sklep poza funkcjami podstawowymi posiada możliwość rejestracji i autoryzacji użytkowników, płatności kartą, dobór tła muzycznego, próbki muzyczne i video. Zarządzanie sklepem odbywa się przez wieloużytkownikowy panel administracyjny wyposażony m.in. w moduł magazynowy, drukowanie blankietów pocztowych i bankowych, skalowanie grafik, zarządzanie próbkami dźwiękowymi.
przejdź do sklepu Prosto.pl
Piotr Gaertig Webdesign wersja 3.0

Webdesign.3d.pl (wersja 3.0)

Typ projektu: strona flash, prezentacja internetowa
Czas: 2002-2004
Technologie: FLASH+ActionScript
Zakres: Poprzednia moja strona z zaawansowanymi efektami Flash, które stworzyłem w ActionScript. Niestety porzuciłem tę wersję gdyż zwiedzający identyfikowali mnie głównie jako twórcę prezentacji flashowych.
opis projektu i kopia serwisu
Amarena

Amarena (wersja 2.1)

Typ projektu: strona standardowa, elektroniczny katalog
Czas: 2003
Technologie: XHTML PHP JS
Zakres: Strona została zaktualizowana pod kątem zawartości jak również wyglądu – tym razem kolor przewodni to zieleń.
przejdź do Amareny
Studio Supra

Studio Supra (wersja 2.0)

Typ projektu: strona flash, prezentacja
Czas: 2004
Technologie: FLASH+ActionScript XHTML PHP
Zakres: Projekt graficzny dostarczony przez klienta, który ożywiłem przez efekty Flash. Dodatkowo powstał formularz zlecenia z potwierdzeniem na e-mail.
przejdź do kopii Studio Supra wersja 2.0 | przejdź do obecnej Studio Supra

Amarena (wersja 2.0)

Typ projektu: strona standardowa, elektroniczny katalog, CD
Czas: 2003
Technologie: XHTML PHP
Zakres: Wersja druga projektu, wykorzystujaca nowoczesne technologie internetowe. Strona z całkowicie dynamiczną zawartością XHTML generowaną przy pomocy języka PHP i szablonów ITX. Wykorzystuje kodowanie UTF-8, więc może zawierać tekst w dowolnym języku świata, a obecnie dostępne to: polski, niemiecki, angielski.

Amarena

Typ projektu: strona internetowa, katalog elektroniczny, wygaszacz ekranu
Czas: 2001-2002
Technologie: HTML PHP FLASH C++
Zakres: Pierwsza wersja strony (nowa – patrz wyżej) wykonany na stronach statycznych HTML. Zawiera proste menu wykonane we Flashu, formularz do kontaktu klientów z firmą, formularz zamawiania katalogu produktów. Strona jest dostępna w trzech językach: polski, niemiecki, angielski. Projekt obejmował również stworzenie loga firmy, wygaszacza oraz wersji offline strony na CD-ROMie.
Studio supra

Studio Supra

Typ projektu: strona flash, prezentacja internetowa
Czas: 2002
Technologie: FLASH+AS
Zakres: Firma świadczy usługi poligraficzne, co zainspirowało mnie do stworzenia efektu lampy skanującej w głównym menu. Moim zadaniem było osadzenie we flashu i wprowadzenie w ruch grafiki interfejsu dostarczonej przez klienta. Eksperymentowałem tutaj z ActionScriptem np. przy animacji mapy dojazdu reagujacej na mysz (patrz menu Kontakt).
przejdź do kopii strony Studio Supra wersja 1.0

WB-DUET

Typ projektu: strona internetowa
Czas: 2001
Technologie: HTML JS PHP FLASH
Zakres: Strona firmy meblowej z Kościerzyny zawierająca ponad 500 grafik i zdjęć. Projekt obejmował dużą ilość podstron statycznych, menu, intro flashowe oraz kilka formularzy.

XIX Liceum Ogólnokształcące w Poznaniu

Typ projektu: strona internetowa
Czas: 1999-2000
Technologie: HTML JS FLASH
Zakres: Mój pierwszy poważny projekt, obejmujący stworzenie zawartości statycznej, stron planów lekcji, interaktywnej mapy budynku itp.